۱۳۸۸ دی ۱۳, یکشنبه

حضور عوامل حزب الله لبنان در میان سرکوبگران در ظهر عاشورا

عکس غیر قابل انکار از حضور یکی از اعضاء سرشناس حزب الله لبنان یعنی حسین منیف اشمر که در حمله و اشغال ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در روز انتخابات به همراه همرزم دیگرش ابوناصر نقش داشت در تظاهرات روز عاشورا یک بار دیگر ثابت کرد که حکومت برای سرکوب مردم از نیروی های خارجی استفاده می کند. عکس اول در بعد از ظهر انتخابات در مقابل ساختمان ستاد انتخاباتی مهندس میر حسنین موسوی است و سایر عکسها متعلق به روز عاشورا و درگیری بین مردم و نیروهای سپاه پاسداران در منتهی الیه پل کالج می باشد که به وضوح چهره حسین منیف اشمر در آنها پیداست. در تصاویر دیگر میتوان به وضوح تیر اندازی وی با کلت به سمت مردم را دید. (برای دین عکسها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید)
اما درباره حسین منیف اشمر از زبان امیر فرشاد ابراهیمی:
ایشان که برادر دو شهید معروف استشهادی حزب الله لبنان علی منیف اشمر و محمد اشمر می باشند از سال 1374 در ایران بسر می برند و ضمن عضویت در سپاه پاسداران از اعضای دفتر نمایندگی حزب الله لبنان در ایران می باشند . آدرس محل کار ایشان خیابان ولی عصر خیابان حافظ شیراز پلاک 14 می باشد.

پشت صحنه تظاهرات فرمایشی عاشورائیان (2)

لشکر گرسنگان ساندیس و کیکخوردند و سیر شدند و سرآخر از عکس محبوبشان را لگد مال کردند!

پشت صحنه تظاهرات فرمایشی عاشورائیان (1)

لشکر فواحش حاضر در تظاهرات عاشورائیانوذکر چند نکته:
1. اگر کمی دقت کنید در بیشتر این صحنه ها فردی با ظاهری اطلاعاتی در کادر قرار دارد که احتمالا وظیفه کنترل این فواحش را برعهده دارد.
2. وجود چنین افرادی در تجمعات انتخاباتی به نفع موسوی وسیله ای بود در جهت محکوم کردن موسوی به اینکه در ایم فاطمیه عده ای با ظاهر آنچنانی در دوم خرداد هلهله به پا کرده اند و شعائر اسلامی را زیر پا گذاشته اند ولی این افراد تنها 3 روز پس از عاشورای خونین و در ماه محرم با این سر و وضع نشانه اوج علاقه مردم به رهبری است!
3. دوستی در یک وبلاگ میگفت ظاهرا این لشکر خواهران در آغوش اسلام پایگاهی در برج سفید دارند که بعد از ظهرهای یکی از روزهای هفته جهت پاره ای هماهنگی های اطلاعاتی حضور بهم میرساند و رهنمود های لازم را دریافت میکنند.