۱۳۸۸ دی ۱۳, یکشنبه

حضور عوامل حزب الله لبنان در میان سرکوبگران در ظهر عاشورا

عکس غیر قابل انکار از حضور یکی از اعضاء سرشناس حزب الله لبنان یعنی حسین منیف اشمر که در حمله و اشغال ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در روز انتخابات به همراه همرزم دیگرش ابوناصر نقش داشت در تظاهرات روز عاشورا یک بار دیگر ثابت کرد که حکومت برای سرکوب مردم از نیروی های خارجی استفاده می کند. عکس اول در بعد از ظهر انتخابات در مقابل ساختمان ستاد انتخاباتی مهندس میر حسنین موسوی است و سایر عکسها متعلق به روز عاشورا و درگیری بین مردم و نیروهای سپاه پاسداران در منتهی الیه پل کالج می باشد که به وضوح چهره حسین منیف اشمر در آنها پیداست. در تصاویر دیگر میتوان به وضوح تیر اندازی وی با کلت به سمت مردم را دید. (برای دین عکسها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید)
اما درباره حسین منیف اشمر از زبان امیر فرشاد ابراهیمی:
ایشان که برادر دو شهید معروف استشهادی حزب الله لبنان علی منیف اشمر و محمد اشمر می باشند از سال 1374 در ایران بسر می برند و ضمن عضویت در سپاه پاسداران از اعضای دفتر نمایندگی حزب الله لبنان در ایران می باشند . آدرس محل کار ایشان خیابان ولی عصر خیابان حافظ شیراز پلاک 14 می باشد.

۱ نظر:

  1. سلام هموطن عزیزم | از این که ساکت ننشستی و وظیفه ی خودت را نسبت به وطن و هموطن انجام دادی بسیار سپاسگزارم | من هم یک وبلاگ نویس مثل خودت هستم، با دیدن صحنه هایی این چنین بسیار ناراحت میشوم،البته از طرفی هم مهر تاییدیست بر اینکه همیشه سه یا چهار درصد از مردم کشور به معنای واقعی کلمه «لجن» هستند و آنها کسانی هستند که دستشون به خون آلودست لیاقت ایرانی بودن را نیز ندارند.

    هر موقع کامنت هارو خوندی سری هم به وب من بزن خیلی خوشحال میشم

    www.Didebaniran.blogspot.com دیده بان ایران

    پاسخحذف